Oleg Sedyšev
Oleg Sedyšev

Žertovné eseje DAREBÁCI

"Všichni mrtví, s výjimkou těch, kteří jsou naživu, a ti z nich pamatoval."Konfucius

Obsah

Eseje 5. Vagram

Dnes je Vagram Vagramovič Agadžaňan doktor lékařských věd, profesor, zasloužilý lékař RF, člen Americké akademie ortopedů atd. Ale za dávných časů našich studií jsme společně myli trolejbusy a vykládali vagóny v potravinových skladech „Gastronom“. A ještě jsme na přednáškách pořádali turnaje v piškvorkách.

Tady máte důkaz:Tenhle diplom vyrobil Vagram a použil k tomu list z našeho společného sešitu o 96 stránkách (tehdy jsme psali zápisky z přednášek právě do takových sešitů).


A zde je případ, o kterém chci nyní vyprávět. Bylo to v zimě a bylo náledí. Už si nevzpomínám, odkud a kam jsme tehdy spolu jeli, ale na stanici „Dramtěatr“ uklouzla a upadla nějaká paní. Beze slova jsme se k ní s Vagramem vrhli a pomohli jí na nohy. Dokonce se nám podařilo posadit ji přes velký nával do autobusu číslo 51. Tady by to mohlo všechno skončit. My jsme z toho ale měli tak dobrý pocit, že jsme na nejbližší ročníkové přednášce začali všechny obcházet a vyprávět každému, jak jsme pomohli na nohy nějaké paní, která upadla, a jak jsme jí posadili do správného autobusu. Plácali jsme hlouposti, ale z neznámých důvodů se tyhle bludy o paní, která upadla, roznesly po celém institutu. Začali za námi přicházet dokonce lidé z jiných fakult a prosili nás, abychom jim vyprávěli, kdo byla ta paní, co upadla, a kamže jsme ji to poslali.

Byli jsme oslněni nenadálou popularitou. To byla ale reklama!

4 července 2011

© Copyright: Oleg Sedyšev, 2012
Copyright Registrace №21202040363

Понравилось

Не понравилось

Оценить

Эссе

Общая статистика

Положительных оценок: 0

Отрицательных оценок: 0

Всего: 0

k obsahu